עבודות טיח – אל תנסו לעשות זאת בעצמכם

עבור לא מעט קוראי שורות אלו רק עצם המחשבה של לבצע פעולות שיפוץ מורכבות בבית כגון עבודות טיח נשמעת הזויה במקצת אך תתפלאו לשמוע שיש ישראלים שפשוט מחליטים לא להזמין לביתם אנשי מקצוע אלא פשוט לנסות את מזלם ולבצע את השיפוץ או עבודת הטיח בעצמם. כאשר אנחנו מקבלים החלטה לבצע עבודות טיח או עבודות שליכט צבעוני בבית ולערוך בבית שיפוץ כללי ומקיף אל לנו לקחת סיכונים ולא לנו לנסות לעשות דברים שאנחנו לא יודעים לעשות. גם אם אתם בעלי ידע מסוים בתחום, יש דברים שלא מומלץ לעשות וכמו שלא תנסו להיות זמרים למרות שאתם שרים מדי פעם במקלחת כך גם אל תנסו לעשות עבודות טיח בבית כי בעבר דפקתם כמה מסמרים בקיר.

שירות ללא תחרות – תנאי הכרחי של החברה בה אתם בוחרים

אז כמובן שהניסיון הוא חשוב, כמובן שהמקצועיות היא משמעותית וכמובן שגם המחיר הוא פרמטר קריטי שמשפיע על הבחירה שלנו בחברה שתגיע לביתנו ותבצע את השיפוץ או עבודות הטיח. אבל עם כל הכבוד לרשימת הפרמטרים האלו יש גם את עניין השירות ועבור רבים הוא לא פחות חשוב, לא פחות משמעותי ולא פחות קריטי מכל הקריטריונים האחרים. כאשר אתם בוחרים חברה רצינית אתם גם רוצים לקבל שירות רציני, אתם רוצים להרגיש שיש לכם על מי לסמוך ואתם רוצים לדעת שיש לכם למי לפנות ברגע האמת. לא כולם ישימו דגש מיוחד על עניין השירות, אתם תהיו חכמים ותדעו שבלי שירות מצוין ואיכותי של קבלן שליכט צבעוני אמין ומנוסה אתם פשוט לא באמת תהיו מרוצים מהעבודה בביתכם ולכן לא תסכימו להתפשר בשום פנים ואופן.

עמידה בלוח הזמנים – תנו כבוד לזמן של עצמכם

יש כאלו שיקבעו אתכם בשעה שמונה בערב, יגיעו בשעה שמונה ועשרה ולא יבינו למה אתם בכלל כועסים. לעומתם, יש אחרים שאם קבעתם איתם בשעה שמונה בערב הם יהיו במקום שקבעתם כבר בשבע וחצי כדי לא לקחת את הסיכון ולו הקטן ביותר שהם יאחרו. כאשר מדובר על עבודות  שליכט צבעוני או על עבודות שיפוץ אחרות לזמנים יש חשיבות אדירה ואם קבעתם עם אנשי המקצוע בשעה מסוימת תנו כבוד לזמן של עצמכם ותהיו בטוחים שהם מגיעים לפחות בשעה שקבעתם אם לא אפילו מוקדם יותר.

אנשי המקצוע המובילים בתחום – ההבדל הדק שבין עבודה מושלמת לעבודה בינונית.

עבודות טיח ועבודות שיפוצים הם לא נחלתם הבלעדית של המשפצים עצמם אלא יש גם בעלי מקצוע מסביבם שיהיו אחראיים על ההבדל שבין עבודה מצוינת ונעימה למראה לבין עבודה בינונית שתצטרכו לתקן לאחר מספר חודשים. אדריכלים, מעצבים, פקחים הם רק חלק מהאנשים שיהיו אחראים על העבודות בביתכם, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהעבודה בביתכם תהיה לטעמכם ותהיה בדיוק כפי שתכננתם אל תתפשרו על האיכות של בעלי התפקידים האלו והבטיחו לעצמכם בית חדש למרות שאתם נשארים למעשה באותו הבית בדיוק.

עופו עם הדמיון, לכו עם האמת שלכם


לשכן שלכם יש טיח מסוים בבית, לחבר הכי טוב שלכם טיח מסוג אחר ולבן המשפחה שגר בסמיכות טיח שונה לחלוטין. כאשר אתם בוחרים לעשות עבודות טיח בביתכם אתם לא צריכים להסתכל מה ההוא עשה ומה ההיא החליטה אלא ללכת עם האמת הפנימית שלכם, לעוף עם הדמיון שלכם לגבהים וכמובן לחשוב מחוץ לקופסא כדי שהבית שלכם יהיה הכי מיוחד והכי יוקרתי.

חברת B.I.Projects חרטה על דגלה להיות הטובה ביותר בתחום עבודות טיח, בזכות יתרונות רבים של החברה על פני חברות אחרות אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. התקשרו עכשיו לטלפון 054-4448456 והתחילו לתכנן את הבית החדש שלכם.